Konferencia Eúropskej investičnej banky k podpore rozvoja projektov inteligentných miest na Slovensku

22. augusta I2019 Bardejov

Podpora Smart City alebo inteligentných miest bola témou panelovej diskusie, ktorá sa uskutočnila v Bardejove dňa 22.08.2019. Ako sprievodné podujatie 668. historického a 48. novodobého Bardejovského jarmoku ju zorganizovala Európska investičná banka spolu s bardejovskou radnicou.

“Hovoril som o tom, ako nastaviť investičnú a poradenskú platformu. Teda ako pomôcť mestám a obciam, ktoré majú zaujímavé projekty, ale potrebujú väčšinou pomôcť s tým, ako projekty štruktúrovať a kde nájsť financovanie,” uviedol pre TASR viceprezident Európskej investičnej banky v Luxemburgu Vazil Hudák.

Na diskusii za okrúhlym stolom, ktorá predchádzala panelovej diskusii, sa zúčastnili zástupcovia Úradu podpredsedu vlády SR pre investície a informatizáciu, Slovenskej záručnej a rozvojovej banky, rezortu hospodárstva, životného prostredia a samosprávy.

Viac:

http://ibardejov.sk/europska-investicna-banka-smart-cities-poradenska-a-investicna-platforma-na-slovensku-state-of-play/

https://www.hlavnespravy.sk/podpora-inteligentnych-miest-bola-temou-panelovej-diskusie-v-bardejove/1863336

Aktuality

Konferencia a výstava Smart Cities Connect vo Washingtone po dvoch rokoch privítala mnoho expertov v snahe pokračovania v budovaní Smart Cities

ČÍTAŤ VIAC
VŠETKY AKTUALITY